Montáž autopríslušenstva


Autopríslušenstvo je stále obľúbenou kategóriou pre skvalitňovanie spolužitia posádky s automobilom.

Nielen hitom posledného obdobia, ale aj bezpečnostným prvkom, sú parkovacie senzory, vďaka ktorým vodič dokáže zaparkovať rýchlo a bezpečne. Cena montáže parkovacích senzorov sa líši od typu senzorov a modelu auta. Vychytávkou pri zjednodušovaní parkovania je cúvacia kamera so zobrazením na displeji autorádia, prípadne na samostatnom displeji.

V autoservise Aster Vám profesionálne v súlade s platnou legislatívou nainštalujeme aj LED denné svietenie (DRL). Používaním plnoautomatického denného svietenia popri pohodlnom používaní dokážete ušetriť peniaze za pohonné hmoty a v prípade roztržitých vodičov aj za pokuty za nezapnuté osvetlenie. Vhodný typ a tvar je nutné prejednať individuálne, nakoľko často umiestnenie LED DRL obmedzuje konštrukcia auta.

Nehynúcou kategóriou v oblasti autodoplnkou sú autorádiá. S príchodom nových technológií a hudobných formátov je potreba upgrade autorádia priam bytostná. Dizajnovo a zvukovo vydarené značkové autorádiá je možné do auta zaobstarať za zlomkovú cenu originálnych riešení výrobcov automobilov.

 

 

Kompletný cenník servisných služieb nájdete tu