O nás


Už viac ako 25 rokov na tej istej adrese poskytujeme ako nezávislý autoservis komplexné servisné služby pre Vaše autá.

Spoločnosť bola založená v roku 1992 so zameraním na predaj a servis motorových vozidiel. Postupom času sa ťažisko činnosti  z oblasti montáže autodoplnkov, autoalarmov a činnosti autobazáru presunulo na autoservisné práce.

V súčasnosti náš „neznačkový“ autoservis Aster poskytuje služby širokému spektru majiteľov vozidiel. Naši skúsení mechanici vykonávajú údržbu a opravu vozidiel temer všetkých značiek. Vykonávame okrem bežnej údržby aj pravidelné prehliadky ako i väčšie opravy vozidiel. Pravidelnú servisnú prehliadku Vášho auta vykonáme podľa predpisu výrobcu za použitia kvalitných dielov a náplní.

Pracoviská pneu-servisu sú s možnosťou prezúvania a vyvažovania kolies aj pre SUV vrátane runflat.

Ku komplexnosti služieb prispieva aj sklad pre mimosezónne uskladnenie pneumatík.

Kvalitu vykonanej práce dokážeme prezentovať aj zabezpečením a vykonaním TK a EK na STK vo Vašom mene .

V priebehu uplynulých 25 rokov poskytovania služieb sme si ako autoservis Aster vybudovali stálych zákazníkov, ktorým sa staráme o vozový park už aj 20 rokov. Popri jednotlivých zákazníkoch dokážeme vďaka svojmu vybaveniu a flexibilnosti obsluhovať aj flotilu firemných automobilov s pridanými službami šitými na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

Ponúkané služby motoristom v našich priestoroch autoservisu Aster, sú ponukou našich skúseností, ktoré prispejú k Vašej bezpečnosti a pohodliu na cestách.