Rýchloservis


Autoservis Aster má výhodnú polohu pri hlavnom ťahu z Dunajskej Stredy do Bratislavy.

 

Pre majiteľa automobilu denne dochádzajúceho do Bratislavy nie je výhodnejšia ponuka, ako si nechať urobiť drobnú údržbu na počkanie pri ceste do práce, alebo z práce domov. Stačí sa telefonicky objednať na konkrétnu hodinu a na Vaše auto bude čakať pripravený voľný zdvihák v rýchloservise Aster. Naši pracovníci po Vašej telefonickej objednávke zabezpečia všetky potrebné náhradné diely a tak ich pri práci nebude nič zdržovať.

Počas práce našich automechanikov na výmene oleja, filtrov, brzdových doštičiek, akumulátora alebo žiaroviek vo Vašom aute môžete byť pri vozidle, alebo si posedieť v našom obchode s free WiFi.

Pre Vaše auto môžeme dodať origináln diely, alebo vysokokvalitné diely nezávislých výrobcov s dobrým pomerom kvalita / cena. Autoservis Aster ponúka pri výmene oleje Castrol, alebo Shell. Ak sa však rozhodnete doniesť si vlastný olej, filtre, alebo iné súčiastky, nebude to mať vplyv na cenu práce. Práca je normovaná podľa normatívnych tabuliek Eurotaxglas´s používaných v celej Európe.

Pri výmene akumulátora odporúčame zákazníkom prémiové značky Exide, Varta a Banner, s ktorými máme dobré skúsenosti a môžeme Vám ich namontovať v priebehu niekoľkých hodín od objednania. Po kontrole dobíjacej sústavy vozidla sú údaje zapísané do záručného listu akumulátora a ten je potvrdený.

V predajni nášho autoservisu Aster máme všetky bežne používané autožiarovky. Na počkanie Vám vymeníme nefunkčnú žiarovku, alebo upgradujeme svetlá na výkonnejšie za použitia autožiaroviek prémiovej značky General Electric. Značky, ktorej zakladateľom je Thomas Alva Edison a ktorá patrí medzi najcenenejšie a najspoľahlivejšie na svete.

Informácia o ochrane životného prostredia v autoservise Aster : Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť, že s náplňami a materiálom, ktorý bude v ich aute vymenený, bude nakladané v súlade so zákonmi na ochranu životného prostredia a nebudú vytvárať jeho neprimeranú ďalšiu záťaž.

Kompletný cenník servisných služieb nájdete tu