O nás


Už 25 rokov na tej istej adrese poskytujeme ako nezávislý autoservis komplexné servisné služby pre Vaše autá.

 

Spoločnosť bola založená v roku 1992 so zameraním na predaj a servis motorových vozidiel. Postupom času sa ťažisko činnosti  z oblasti montáže autodoplnkov, autoalarmov a činnosti autobazáru presunulo na autoservisné práce.

V súčasnosti náš „neznačkový“ autoservis Aster poskytuje služby na štyroch pracoviskách vybavených  hydraulickými zdvihákmi s nosnosťou 3 t.  K profesionálnemu vybaveniu servisného strediska dnes neodmysliteľne patrí aj počítačová diagnostika pre väčšinu vozidiel. Skúsení mechanici sú schopní vykonať údržbu a opravu vozidiel temer všetkých značiek. V autoservise vykonávame okrem bežnej údržby aj pravidelné prehliadky ako i väčšie opravy vozidiel. Pravidelnú servisnú prehliadku Vášho auta vykonáme podľa predpisu výrobcu za použitia kvalitných dielov a náplní. Ak je vozidlo v záruke tak Vaša záruka na auto nie je ovplyvnená.

Pneuservis s dvoma kompletnými pracoviskami s možnosťou prezúvania a vyvažovania kolies aj pre SUV vrátane runflat patrí k tomu najlepšiemu.

Ku komplexnosti služieb prispieva aj sklad pre mimosezónne uskladnenie pneumatík.

Kvalitu vykonanej práce dokážeme prezentovať aj na STK. Zabezpečujeme prípravu, ale aj vykonanie STK a EK.

V priebehu už 25 rokov poskytovania služieb sme si  ako autoservis Aster vybudoval stálu klientelu zákazníkov, ktorým sa staráme o vozový park už aj 20 rokov. Popri jednotlivých zákazníkoch dokážeme vďaka svojmu vybaveniu a flexibilnosti obsluhovať aj flotilu firemných automobilov s pridanými službami šitými na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

Ponúkané služby motoristom v našich priestoroch autoservisu Aster, sú ponukou našich skúseností, ktoré prispejú k Vašej bezpečnosti a pohodliu na cestách.