O nás


Už viac ako 25 rokov na tej istej adrese poskytujeme ako nezávislý autoservis komplexné servisné služby pre Vaše autá.

Spoločnosť bola založená v roku 1992 so zameraním na predaj a servis motorových vozidiel. Postupom času sa ťažisko činnosti  z oblasti montáže autodoplnkov, autoalarmov a činnosti autobazáru presunulo na autoservisné práce.

V súčasnosti náš „neznačkový“ autoservis Aster poskytuje služby širokému spektru majiteľov vozidiel. Naši skúsení mechanici vykonávajú údržbu a opravu vozidiel temer všetkých značiek. Vykonávame okrem bežnej údržby aj pravidelné prehliadky ako i väčšie opravy vozidiel. Pravidelnú servisnú prehliadku Vášho auta vykonáme podľa predpisu výrobcu za použitia kvalitných dielov a náplní.

Pracoviská pneu-servisu sú s možnosťou prezúvania a vyvažovania kolies aj pre SUV vrátane runflat.

Ku komplexnosti služieb prispieva aj sklad pre mimosezónne uskladnenie pneumatík.

Kvalitu vykonanej práce dokážeme prezentovať aj na STK. Zabezpečujeme prípravu, ale aj vykonanie STK a EK.

V priebehu uplynulých 25 rokov poskytovania služieb sme si ako autoservis Aster vybudoval stálu klientelu zákazníkov, ktorým sa staráme o vozový park už aj 20 rokov. Popri jednotlivých zákazníkoch dokážeme vďaka svojmu vybaveniu a flexibilnosti obsluhovať aj flotilu firemných automobilov s pridanými službami šitými na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

Ponúkané služby motoristom v našich priestoroch autoservisu Aster, sú ponukou našich skúseností, ktoré prispejú k Vašej bezpečnosti a pohodliu na cestách.